Hemen Bilgi Alın: 0537 366 10 80

Web Tasarım İzmir

İzmir web tasarım firmaları içerisinde en eski ve tecrübeli firmalardan biriyiz. İster yeni bir web sitesi için web tasarımı yaptırın, ister mevcut bir web sitesi için geliştirmek isteyin, İzmir merkezli web tasarım firmamız sizin için en uygun çözümü sunacaktır.

Aynı hedeflere sahip işletmelerle kalıcı ilişkiler kurarız. Bir web tasarım firması olarak, yeni kurulan şirketler, KOBİ’ler veya çok uluslu kuruluşlar için özel web tasarım çözümleri belirlemek ve oluşturmak için müşterilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz. İşinizi web ortamında devamlı geliştirmek için çalışırız.

Kullanıcı odaklı tasarım ve temiz kod odaklı tamemen işinize uygun web sitesi hazırlarız. Özel sistemler yazabilir veya WordPress veya WooCommerce gibi kullanıma hazır platformlarla web sitenizi hazırlayabiliriz.

Benzer düşüncelere sahip işletmelerle kalıcı ilişkiler kurarız. Bir ajans olarak, yeni kurulan şirketler, KOBİ’ler veya çok uluslu kuruluşlar için özel web tasarım çözümleri belirlemek ve oluşturmak için müşterilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

SEO Uyumlu WordPress Tabanlı İnternet Sitesine Sahip Olun!
İnternet sitesi tasarımı; tarafımızdan WordPress tabanlı hazırlanmaktadır. Kurumsal web sitesi SEO uyumlu tasarlanır ve web sitenizi bir pazarlama aracı olarak kullanmanızı sağlarız. Kurumsal web sitesi birlikte belirleyeceğimiz anahtar kelimelere odaklanarak tasarlanır. Google’da arama sonuçlarında sponsor bağlantılar dışında rekabete göre ilk sayfada görüntülenmesi sağlamak için gerek

Nasıl Web Sitesi Kurabilirim?
Kurumsal web sayfası yapımı süreci, tarafımızdan ihtiyaçlarınız analiz edilerek başlamaktadır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda firma konumu ve rakip analizi yapılarak pazarlama ihtiyaçlarınız netleştirilir. Sonraki aşama ise tasarımdır. Tasarıma karar verildikten sonra verdiğiniz doneler ile web sitenizi içerik girişi yapılmaya başlanır. Herşey tamamlandıktan ve onay verildikten sonra web siteniz yayına alınır.

Kurumsal Web Sitesi Özellikleri

  • WordPress Tabanlı Kolay Kontrol Paneli
  • SEO Uyumlu
  • Mobil Uyumlu
  • Pazarlama Odaklı
  • Responsive Tasarım (Cihazınız tüm bilgisayar, mobil cihazlar ve farklı ekran çözünürlüklerinde sorunsuz görüntülenir
  • Genişletebilen Altyapı

İsteklerinize uygun ve modern kurumsal web sitesi çözümleri için iletişime geçin.