Hemen Bilgi Alın: 0537 366 10 80

Google Harita Yorum Satın Al

Müşterilerinizin %95’inden fazlası bir işletmeyi ziyaret etmeden veya alışveriş yapmadan önce Google maps yorumlarını okuyor ve bu müşterilerin %90’ı yorumlara arkadaşı veya güvendiği herhangi bir kişiden aldığı yorum kadar bu yorumlara güveniyor. Sizde Google maps yorum satın al ve internet üzerindeki itibarınızı koruyun.

Ziyaretçilerin iyi yorumlara sahip bir işletmeye %40 daha fazla harcama yapar.

Müşterilerinizin %70’inden fazlası yalnızca olumlu bir yorum ve oylama gördükten sonra sizinle irtibata geçecek ve potansiyeli müşteriye dönüştürme şansınız artacak.

Neden Google Harita Yorum Satın Almalısınız?

Google Maps Yorum Satın Al
Google Maps Yorum Satın Al

Google maps yorum ve bu tür bir yorum hizmetini kullanmak için yeterince bilginiz yoksa, size bu hizmetin faydalarından bahsedeceğiz. Google’ın internet dünyasına hakim olduğunu ve işletmeniz için önemli olduğu mutlaka biliyorsununuzdur. Özellikle Arama Motoru sonuçları ve Play store neredeyse major konumunda.

Google’ı bir pazaryeri olarak düşünebilirsiniz. Aynı kategorideki binlerce ürün veya işletme arasında, ürününüzün ve işletmenizin çok sayıda olumlu yorumu varsa, Google işletme veya ürününüzü yorumlara bağlı olarak üst sıralarda gösterir.

Bununla birlikte, web sitenize çok sayıda organik hit alabilirsiniz. Eğer oradan gelecek ziyaretçileri yakalayabilirseniz müşteriye dönüştürme şansınız artar. Google maps profilinizi geliştirmek için google yorumlarını satın alabilirsiniz. Google yorumlarını satın almak istiyorsanız, size yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.

Google Harita Yorum Neleri İçeriyor?

  • %100 Türkiye konumlu ve organik kullanıcılar
  • Haritadaki işletmenizle alakalı yorumlar
  • 5 Yıldızlı inceleme ve yorumlar
  • Garantili ve güvenli
  • Hızlı teslimat

Google Harita Yorumu Satın Almak İster misiniz

İşletmenizin Google harita sayfanızda eğer iyi yorumlar yoksa veya iyi yorumlar kötü yorumlardan az ise, iyi yorumları satın almalısınız. Google haritalarda olumlu müşteri yorumları, müşterilerinizin size güvenmesini sağlar.

Haritalar’da yorum almak, müşterilerinize işletmeniz hakkında gerçek ve doğru bilgilerin verilmesini sağlar. İşletme yorumları, haritalar ve arama sonuçlarının yanında görülmesini sağlar. Müşterilerinizin güvenini sağlamak ve iletişimi devam ettirmek için yorumları cevaplamanızı tavsiye ederiz.

Google Harita Yorumlarının Diğer Avantajları

Google harita yorum ve incelemelerinin avantajlarından biri de harita üzerindeki işletmenin bölgesel SEO açısından diğer rakiplere karşı çok daha iyi hale gelmesidir.

Yerel yani bölgesel arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Google, işletmenizin müşterilere daha iyi bir deneyim yaşattığını düşünüyorsa, işletmeniz bölgesel arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alabilir.

Google Yorum Hizmetinin Avantajları

  • Google yorumları marka güvenini artırıyor.
  • Google yorumları online ziyareti ve bölgesel (lokal) SEO’yu güçlendirir.
  • Google yorumları müşterilerinizden geri dönüşüm sağlar..
  • Google yorum ve geri bildirimleri ile web sitenizin tıklanma oranlarını arttırır.
  • Google harita yorum ve oyları ziyaretçileri müşteriye çevirir.