Hemen Bilgi Alın: 0537 366 10 80

İzmir Sosyal Medya Yönetimi

İzmir sosyal medya yönetimi profesyonel kadromuzla marka ve hizmetlerinizi sosyal medya üzerinde markalaşmanızı ve organik büyümenizi sağlıyoruz. Sosyal medya yöneticisi arıyorsanız dijtal reklam ajansımız ile iletişime geçin.

Sosyal medya yönetimini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen işletmelere sosyal medya yönetimi hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir dijital pazarlama ajansıyız.

Günümüzde mevcut olan en etkili dijital pazarlama yöntemlerinden biri sosyal medya yönetimidir.

Farklı sosyal medya platformlarında düzenli olarak çeşitli içerikler yayınlamak, herhangi bir ticari dijital pazarlama stratejisinde bir zorunluluktur. Marka ve ürününüz için dikkat çekici metinler yazabilen, harika grafikler oluşturabilen ve bunları işletmenizin sesini etkili bir şekilde yansıtmak için uygulayabilen bir ekibimiz var. İzmir’de sosyal medya yöneticisi ve reklam uzmanı olarak hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

İzmir Sosyal Medya Yönetimi
İzmir Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, bir müşteri şirketinin sosyal ağlarını çalıştırmaktan ve geliştirmekten sorumlu olduğumuz zamandır. Bu eylemler, bir sosyal medya denetiminin ardından bir sosyal medya stratejisi tarafından belirlenir.

Profesyonel görseller oluşturuyoruz, kopyasını oluşturuyoruz ve sizin için işletme profillerinizde yayınlıyoruz. Çeşitli sosyal medya platformlarında kendini tanıtmak isteyen firmalara kişiselleştirilmiş dijital pazarlama hizmetlerimizi sunuyoruz. Belki sadece sosyal medya yönetimi için personeliniz yok, bunu kendiniz yapacak bilginiz ya da tam zamanınız yok ve işte biz burada devreye giriyoruz.

İzmir sosyal medya yönetimi, sosyal medya profillerinizin daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcı olabilir, marka bilinirliğini artırabilir ve sosyal medyada işletmenizin adı altında yayınlayarak profesyonel, aktif ve canlı tutarken müşteri katılımını artırabilir. Siz işinizi yürütmeye odaklanırken, online pazarlamanızla sosyal medya yöneticisi olarak biz ilgileniyoruz.

Sosyal medya yöneticisi hizmetleriniz nedir?

Sosyal Medya Yöneticisi
Sosyal Medya Yöneticisi

Sosyal medya yöneticisi olarak; dijital pazarlama ve web tasarım ajansımızda sosyal medya yönetimi konusunda uzmanız. İşletmelerle çalışma ve sosyal medya hesaplarında onlara yardımcı olma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. Yaptığımız işe saygı duyuyoruz ve markanızı en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz .

Sosyal medyalar, şirketler ve markalar için dijital bir vitrin haline geldi ve markanızı tutarlı bir şekilde temsil eden imajı sağlamaları çok önemli.

Alakalı içerik, çekici görseller, ilgi çekici metinler, tutarlı gönderiler, dikkatli etkileşimler ve güçlü bir kimlik, başarılı bir sosyal medya varlığına sahip olmanın anahtarıdır. Bugün bizimle iletişime geçin ve işletmenizin sosyal medyasını bir sonraki seviyeye taşıyalım.

Instagram sosyal medya hesabımız için tıklayın.

Sosyal Medya Yönetimi ve Pazarlama

Nasıl başlarım?

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak başlayabilirsiniz.

Fiyatı ne kadar?

Hazır sosyal medya paketlerimiz var, ancak her işletmenin ihtiyaçlarının farklı olduğunu biliyoruz. Hazır paketler dışında özel proje ve hesaplarınız içinde sosyal medya yönetimi yapıyoruz.

Tüm sosyal medya yönetim paketleriniz aylık mı?

Bir çok dijital pazarlama ajanslarının çoğundan farklı olarak, yalnızca aylık sosyal medya paketleri sunuyoruz. Müşterilerimize, 12 aylık bir sözleşmeye bağlı olmadığınızın güvencesini veriyoruz.

İşim için gerçekten sosyal medyaya ihtiyacım var mı?

Kesinlikle. 10 yıl önce insanlar web siteleri için aynı şeyi söylüyorlardı, şimdi herkesin bir web sitesi var. Bir web sitesi harikadır, ancak genellikle statik bir iletişim aracı olarak kalır. Potansiyel müşteriler ve müşteriler, şirketlerle e-posta ve daha fazlası aracılığıyla sosyal medya aracılığıyla iletişim kurmaya alıştı. Bunun nedeni, basit ve hızlı bir iletişim yöntemi olmasıdır. Bu sadece zaman geçtikçe büyümeye devam edecek.

Sosyal Medya Yöneticisi Görevleri Nedir?

 • Yaratıcı ve ilgi çekici sosyal medya stratejileri geliştirmek
 • İçeriği farklı kanallara uyarlayarak LinkedIn, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Tiktok ve YouTube gibi tüm sosyal medya kanallarının günlük yönetimini yönetmek.
 • Birden fazla platformda ilgi çekici multimedya içeriği oluşturmak (ve/veya bunu etkin bir şekilde dış kaynak kullanmak)
 • Kuruluşunuzu ve markanızı tanıtan yeni yarışmalar ve kampanyalar gelitşirmek
 • Sosyal medya platformlarında etkileyicilerle önemli ilişkiler kurmak
 • Müşteri ve rakip araştırması yapmak
 • Sosyal medya gönderilerine yanıt vererek ve tartışmalar geliştirerek sosyal medya topluluklarını yönetmek ve kolaylaştırmak
 • Google Analytics ve Facebook bilgileri gibi araçları kullanarak sosyal medya platformlarındaki performansı izlemek, takip etmek, analiz etmek ve raporlamak
 • Sosyal medya etkinliğini ölçmenin yeni ve daha iyi yollarını bulmak için en son trendleri ve teknikleri araştırın ve değerlendirmek
 • Rakip faaliyetlerini analiz etmek
 • Performansı artırmak için iyileştirmeler önermek
 • Marka bilinirliğini artırmak ve müşteri katılımını artırmak için hedefler belirlemek
 • Sosyal medya yöneticileri veya asistanları gibi genç personeli yönetmek, motive etmek ve koçluk yapmak
 • Sosyal medya faaliyetleri için bir bütçe yönetmek
 • Diğer personeli sosyal medya kullanımı konusunda eğitin ve şirket içinde kullanımını teşvik edin (şirket içi roller)
 • Ekipler ve departmanlar arasında işbirliğini teşvik etmek
 • Telefon, e-posta, konferans görüşmeleri veya yüz yüze (ajans rolleri) aracılığıyla müşterilerle düzenli olarak bağlantı kurun.