Hemen Bilgi Alın: 0537 366 10 80

Google Reklam Verme İzmir

Google Reklam Verme İzmir için Google Ads Uzmanı olarak size yardımcı oluyoruz. 11 yılı aşkın bir deneyimimiz var. Google Ads ve diğer dijital pazarlama platformlarında binlerce kampanya oluşturduk. Google Ads, işinizi büyütmenin en iyi yollarından biridir. Ne yazık ki, onu başarılı bir şekilde kullanmak giderek zorlaşıyor. Daha önce Google AdWords olarak bilinen bu, eskisinden çok daha karmaşık hale geldi. Bu yeni özelliklerin Google reklam vermek için size yardımcı olacağını düşünürdünüz, ancak gerçekte Google'ye yardımcı olur.

Google Ads ile işinizi karlı bir şekilde büyütmek mümkün. Biz Google Ads uzmanlarıyız. İçindeki her düğmenin ve özelliğin nasıl çalıştığını biliyoruz ve işletmeniz için çalışmasını sağlayacağız. Dolayısıyla, işinizi büyütmek için deneyimli bir Google AdWords danışmanı arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Google Ads’i kendiniz yönettiniz, bir Google AdWords danışmanı veya ajansı tuttunuz veya belki de Google’ın “ücretsiz” AdWords yardımını denediniz.

Document with statistics of visitors views, calculator and pen

AdWords’ün bu kadar çok değişmesinden daha sinir bozucu olan tek şey, ajansların veya AdWords danışmanlarının size hiçbir sonuç vermeyen, zamanınızı boşa harcayan ve işinizi yavaşlatan satış konuşmalarıdır.

Çoğu online şirket size sonuç vermez. Diğer herkesin işinin reklamını yaptıkları gibi sizin işinizin reklamını yapmaya çalışırlar – yani fabrikasyon hizmet işe yaramaz. Google Ads’i çalıştırabilirseniz, işletmenizin sonunda istediğiniz gibi büyüyeceğini bilirsiniz.

Google Reklam Ücreti

Google Ads’i öğrenmek ve pazarlama şirketlerini araştırmak için kaç saat harcadınız?
Ayda 1000 TL veya 50.000 TL reklam vermek bizim açımızdan aynıdır. Zamanla, işinize yardımcı olacağını bildiğiniz şeylere yatırım yapmanız gereken binlerce lira ve zaman harcıyorsunuz.

Google Ads, uzman olduğunuz ve yapmaktan keyif aldığınız şeyler listesinde büyük olasılıkla üst sıralarda yer almıyor. Harika olduğun şeyler muhtemelen listemde oldukça düşük. Bu yüzden Google Ads’e bağlı kaldım!

Şu anda sana yardım edip edemeyeceğimden %100 emin değilim. Demek istediğim, işinizin ne olduğu, Google Ads hesabınızın nasıl yapılandırıldığı veya hedeflerinizin ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Evet, birlikte çalıştığımız çoğu insan için harika sonuçlar alıyoruz. Ama tıpkı bir doktor, tamirci veya bahçıvan gibi – önce neler olduğunu görmem gerekiyor.

Bu nedenle, öncelikle online reklamcılığınızın neden çalışmadığını size göstermemize izin vermemizi rica ediyoruz. Ancak hesabınızda neler olduğunu gördükten sonra, onu nasıl düzelteceğimizi tam olarak belirleyebiliriz. Herhangi bir “gizli sosu” tutmayacağız veya önce bizi işe almanızı istemeyeceğiz – çünkü bunu kendiniz yapabilirseniz, zaten bize ihtiyacınız olmaz.

Profesyonel Google Reklam Vermek

Google Ads kullanıyorsanız, muhtemelen çok para harcıyorsunuz ve bunun farkında bile değilsiniz. Yüksek maliyetlere ve düşük dönüşüm oranlarına razı olmayın! Sertifikalı Google AdWords Uzmanlarından oluşan ekibimizin gereksiz harcamaları ortadan kaldırmasına ve sitenize daha yüksek kaliteli trafik çekmesine izin verin.

Farkımız
Google Ads’e yaklaşımımız basittir: Ne kadar harcarsanız harcayın, önce en değerli trafiği satın alın. Size daha fazla para kazanmaya yönelik fanatik odağımız, PPC reklamcılığı müşterilerimiz için gerçek sonuçlar üretir:

Daha Fazla Trafik
Aynı veya daha düşük maliyetle sürekli olarak daha fazla trafik çeken kampanyalar oluşturuyor, ayarlıyor ve yönetiyoruz.

Daha İyi Trafik
Nicelik için kaliteden ödün vermiyoruz. Kampanya kurulum ve yönetim stratejilerimiz, müşterilerimizin gerçekten istediği yüksek nitelikli trafiğin daha fazlasını bulur.

Daha Düşük Maliyetler
srafa yol açan PPC harcamalarını belirleme ve azaltma konusunda uzmanız. Tıklama veya edinme başına ödemeniz gerekenden daha fazlasını ödemeniz için hiçbir neden yok.

Daha Yüksek Getiri
Müşterilerimizin yönetim kurullarına ve patronlarına rock yıldızları gibi görünmesini sağlayan şey, kampanyalarımızın elde ettiği yüksek YG’dir. Etkili, verimli ve iş hedefleri tarafından yönlendirilen kampanyalar oluşturuyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

  • Google AdWords projelerimiz, genellikle ilk ay içinde, kendilerini hızlı bir şekilde amorti eder.
  • Sıfırdan yeni kampanyalar oluştururuz.
  • Mevcut kampanyaları yeniden yapılandırırız.
  • Maksimum getiri için kampanyaları yönetiriz.
  • Otomatik PPC teklif yönetimi araçları kullanıyor muyuz?
  • Arama motorları ücretli aramayı neredeyse herkesin yapabileceği kadar kolaylaştırır, ancak bunu doğru yapmak için derin stratejiyi, düşünceyi ve gereken dikkati anlayan deneyimli, insan dikkati gerekir. Bazı ajanslar, kampanyaların otomatik pilotta yayınlanmasından memnun olsa da, önce aklımızı, sonra teknolojiyi kullanıyoruz. Teknoloji ve otomasyon, kılavuzlarımız değil araçlarımızdır.

Uzman AdWords Danışmanı
Mevcut Google AdWords danışmanı veya reklam uzmanınız sizi heyecanlandıran çevrimiçi pazarlama sonuçları alamıyorsa, rakiplerinizin pazar payını artırıyor. Google Ads danışmanlarımız, tüm riski üstlenerek ve rakiplerinizi yenmenize yardımcı olarak, ödeme yapmadan önce sonuç vaadimizi yerine getirir.