Hemen Bilgi Alın: 0537 366 10 80

İzmir Google Ads Reklam Verme

Google'da üst sıralara çıkmak internet üzerindeki her firmanın ortak amacıdır. İnternet'de reklam vererek işini büyütmek isteyen her işletme mutlaka yeni ismiyle Google Ads reklamı vermektedir. Google'da üst sıralarda olmak ile, dünyanın en pahalı şehrinde güzel bir yerde vitrininiz olması arasında hiç bir fark yoktur.Google'a reklam vermek işinizi büyütmek ve yeni kişilere ulaşmak için en etkili yoldur. İzmir'deki Google Reklam ajansınız Google Reklam İzmir ile reklam vermek daha az reklam ücreti ödemek ve daha fazla performans almanız demektir. Reklam vermek konusunda uzman sertifikalı ekibimiz Google Ads reklamlarınızı en düşük bütçe ve maksimize edilmiş geri dönüş oranlarıyla yönetecektir.

Google'a reklam vermek istiyor ve Google reklam fiyatlarını merak mı ediyorsunuz? Google Ads fiyatlandırma konusunda sektörden sektöre ve anahtar kelimesine göre farklılık gösterir ve kesinlikle diğer reklam mecralarına göre çok ekonomiktir. Google reklam fiyatları konusunda reklam formumuzu doldurarak ücretsiz rakip analizi ve teklifinizi alabilirsiniz.

İzmir'de Google Adwords yani yeni adıyla Google Ads reklam danışmanlığı yapıyoruz. Kurumsal web sitenizin veya e-ticaret sitenize internet de reklam vermek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey başvuru formunu doldurmak.

İzmir'de Google Reklam Ajansı olarak; reklamlarınızı en uygun maliyetle ve optimize edilmiş şekilde yönetiyoruz. Bu şekilde zaman ve para kaybını önleyerek, web sayfanızın Google'da üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz. Internet'deki yüzünüzü en iyi şekilde göstermek hem satışlarınızı arttıracak, hemde marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacaktır.

Sadece Google arama sonuçlarında üst sıralarda değil, aynı zamanda Gmail, Youtube ve diğer Google Arama Ağı iş ortaklarına da reklam vermek için iletişime geçin.

Neden Google Ads?

Çünkü Google reklamları; gazete, ulusal televizyon kanalları, radyo, dergi vb medya yöntemleriyle yapılan reklamlara oranla inanılmaz ölçüde hesaplıdır. Geri dönüşü oranı ise tüm diğer yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar üst düzeydedir. Çünkü Google reklamları ile doğrudan sizin sunduğunuz ürün ya da hizmete ihtiyacı olanların karşısına çıkarsınız. Müşteri adayınız ile birebir temas kurarsınız. Reklamlarınızın yayınlanacağı ülke-şehir, gün-saat gibi düzenlenebilir özellikler ile tam olarak hedef kitlenize ulaşırsınız. Reklam metinlerini istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.Tüm bu uygulama ve reklam optimizasyonlarını GoogleReklamİzmir.com sizin adınıza verdiğiniz bilgiler doğrultusunda düzenleyecektir.

Google Reklam Paketleri

  • Her bir paket sadece bir ülkeyi kapsar.
  • Toplam paket fiyatı üzerinden günlük bütçe hesaplanır. Böylelikle reklamın 1 ay boyunca düzenli yayınlanması sağlanır.
  • Günlük bütçenin gün içerisinde dolması durumunda reklamlar ertesi gün sabah 08:00 den itibaren tekrar gösterilmeye başlar.
  • Reklam gösterimi için herhangi bir bütçe eksilmesi söz konusu olmaz.
  • Günlük bütçemiz reklamlarımızın tıklanıp kişilerin web sitemize gelmesi ile eksilmeye başlar ki hedef zaten budur.
  • Gün içerisinde günlük bütçemizin tükenmesi, sitemize yeterli sayıda ziyaretçinin geldiğini, firmayı ve ürünleri incelediğini gösterir. Reklam metninde ya da anahtar kelimelerde dilediğiniz kadar değişiklik yapabilirsiniz. Bu değişikliği bize e-mail yolu ile ya da telefon ile bildirebilirsiniz. E-mail yolu ile yapılan değişiklik istekleri daha çabuk yerine getirilmektedir.