Hemen Bilgi Alın: 0537 366 10 80

Gmail Reklamları

Gmail reklamları ile hedef kitlenize en etkili mesaj ve hedeflemeyle ulaşın. Gmail Türkiye’de ve Dünya’da en popüler ücretsiz mail sağlayıcılarından biridir. Google’ın sunduğu bu ücretsiz mail hizmetinin milyonlarca aktif kullanıcısı vardır. Kullanıcının Gmail reklamlarını görebilmesi için öncelikle Gmail hesabına giriş yapması gerekmektedir. Bu Google reklamı hizmetinin en iyi özelliği reklam göstereceğiniz hedef kitlenizi minimum sapma ile tespit edilebilmesidir.

Google mail reklamları Gmail’in Sosyal /Tanıtımlar sekmelerinde hedeflenilen domainler, anahtar kelimeler, hedef kitlenin ilgi alanları, kategoriler ve e-posta listelerine gösterilir. Buda reklamın kullanıcıları rahatsız etmeden kampanyanızı hedef kitlenize ulaştırmayı sağlar.

Gmail Sponsored Promotions (GSP) Nedir?

Aslında Gmail reklamları “Gmail Sponsored Promotions” yani kısaca GSP olarak adlandırılır. Gmail reklamlarının diğer Google reklamlarından farkı daha çok hedef kitleye promosyon ve teklif yaklaşımlı bir reklam deneyimi sunmasıdır.

Gmail Reklamları, Google Ads reklam seçeneklerinden sadece biridir. Fakat hedefleme konusunda Gmail reklamları kendini diğer reklamlardan ayırır. GSP reklamları adında anlaşılacağı üzere daha çok promosyon, kampanya, avantaj vb. reklam kampanyaları için daha kullanışlıdır.

Reklamlarda; alan adı (domain), e-posta listeleri, lokasyon ve dil seçeneği, cihaz hedefleme, anahtar kelime ve meslek hedefleyebilirsiniz.

Aşağıdaki reklam görselleri Gmail reklamlarınızın nasıl olacağı konusunda fikir verecektir.

Gmail Reklamları