Menü Kapat

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Sosyal medya yönetimi fiyatları medya yönetimi için en sık aldığımız sorudur. İş ve normal yaşamımızdaki pek çok önemli karar gibi, en büyük kısıtlayıcı faktör bütçeniz olma eğilimindedir. Peki, sosyal medya pazarlama hizmetlerini dışarıdan temin etmenin ücreti nedir?Bu sorunun en kısa, en kolay (ve kuşkusuz en az tatmin edici) yanıtı şudur: ajanstan ajansa ve işten işe değişir.

Anlaştığınız sosyal medya yönetim ajansının deneyim düzeyine, işinizin büyüklüğüne, ihtiyaç duyduğunuz hizmet paketine ve bir dizi başka faktöre bağlı olarak, profesyonel sosyal medya yönetimi size ayda 1000 Türk Lirası ile 7000 Türk Lirası arasında herhangi bir ücrete mal olabilir.

Maliyetlerdeki bu tür tutarsızlık, sosyal medya pazarlamalarını dış kaynak kullanmayı düşünen işletme sahipleri ve pazarlama yöneticileri için işleri son derece zorlaştırabilir. Hangi sosyal medya ajansını işe alacağınızı, hangi hizmetlere ihtiyacınız olduğunu ve ne kadar para harcamanız gerektiğini çözmeye çalışmanın baş ağrısı, çok fazla endişeye ve hatta büyümeye çalışırken ölümcül olabilen karasızlığa neden olabilir.

İşte bu yüzden bu kılavuzu yazdık: işiniz için en iyi kararı vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilerin net bir dökümünü size vermek için. İlk etapta sizi muhtemelen buraya getiren soruyla başlayalım ve size daha iyi bir kılavuz oluşturmaya çalıştık.

Sosyal medya pazarlaması, bir hedef pazarla bağlantı kurmanın en hızlı, oldukça ekonomik ve en etkili yolu gibi görünüyor. Yüzeyde, hedef kitleden tepki almak için yalnızca resim, video yayınlamak ve fikir paylaşmak gibi görünüyor.

Instagram Yönetimi Fiyatları

Instagram, neredeyse tamamen fotoğraf ve imajlara odaklanan oldukça görsel bir platformdur.Bir moda markasıysanız, el yapımı ürünler satıyorsanız, seramik dekorasyon ürünleri üreten bir şirketseniz veya sürekli olarak görsel olarak çekici içerik oluşturabilen başka bir işletmeyseniz, Instagram kesinlikle radarınızda olmalıdır. Ancak, eğer bir muhasebeci veya avukatsanız muhtemelen Instagram yönetimi sizin için çok farklılık yaratmayacaktır.

Pinterest Yönetimi

Pinterest, kullanıcıların web’in her yerinden görüntüleri tek bir yerde düzenlemesine ve düzenlemesine olanak tanıyan başka bir görüntü tabanlı platformdur. Bunun her türden farklı müşteri için değerli bir platform olduğunu gördük, ancak bu herkes için değil. Pinterest’i benzersiz kılan şeylerden biri, ağırlıklı olarak üst gelirli ve kadınlardan oluşan demografik yapısıdır. Hedef kitleniz buysa, kesinlikle Pinterest yönetim hizmetimize  bir göz atmak istersiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.