Menü Kapat

Google Ads Reklamları

Google’a Reklam Vermek İstiyorum

Google’da üst sıralara çıkmak internet üzerindeki her firmanın ortak amacıdır. İnternet’de reklam vererek işini büyütmek isteyen her işletme mutlaka yeni ismiyle Google Ads reklamı vermektedir. Google’da üst sıralarda olmak ile, dünyanın en pahalı şehrinde güzel bir yerde vitrininiz olması arasında hiç bir fark yoktur.Google’a reklam vermek işinizi büyütmek ve yeni kişilere ulaşmak için en etkili yoldur. İzmir’deki Google Reklam ajansınız Google Reklam İzmir ile reklam vermek daha az reklam ücreti ödemek ve daha fazla performans almanız demektir. Reklam vermek konusunda uzman sertifikalı ekibimiz  Google Ads reklamlarınızı en düşük bütçe ve maksimize edilmiş geri dönüş oranlarıyla yönetecektir.

Google’a Reklam Fiyatları

Google’a reklam vermek istiyor ve Google reklam fiyatlarını merak mı ediyorsunuz?  Google Ads fiyatlandırma konusunda sektörden sektöre ve anahtar kelimesine göre farklılık gösterir ve kesinlikle diğer reklam mecralarına göre çok ekonomiktir. Google reklam fiyatları konusunda reklam formumuzu doldurarak ücretsiz rakip analizi ve teklifinizi alabilirsiniz.

Google Reklamları

Aşağıda Google Ads reklamlarını görmektesiniz. Google’a reklam vermek cep telefonu, tablet gibi taşınabilir cihazlarda da görünecektir. Örnek Google reklamlarını aşağıdaki ekran görüntülerinden inceleyebilirsiniz. Google’ın arama sonuçlarında çıkan Google Ads reklamları